Forum Forum strony:wisla-multi.com Strona Główna

[25.02.2007] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1:0 PE
Kamil BOSS

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 475

Wisła wygrywa z Zagłębiem

Wisła Kraków wygrała z Zagłębiem Lubin 1:0 w meczu fazy grupowej Pucharu Ekstraklasy po bramce Marka Zieńczuka.

Gol dla Wisły padł w 44 minucie, gdy po centrze z prawej strony piłka została odbita na dziesiąty metr, a Marek Zieńczuk miał dużo miejsca by skutecznie przymierzyć w prawy róg bramki.- Moi zawodnicy reklamowali, że był tam faul, dlatego stanęli. Nie powinni się tak zachować- mówił po meczu trener gości Czesław Michniewicz. Gol zadedykowany został Darkowi Dudce, który od kilku dni jest szczęśliwym tatą.

Kilka minut przed golem dla Wisły strzał Michała Chałbińskiego cudem wybronił Dolha. Zaraz po bramce na 2:0 powinien podwyższyć Paweł Brożek, jednak trafił w poprzeczkę, po czym piłka odbiła się od linii bramkowej i wyszła w pole.

Po przerwie Wisła kontrolowała przebieg gry, mogła podwyższyć rezultat po kilku kontrach. Niestety, nieskutecznością raził Jean Paulista.

Biała Gwiazda" W czterech rozegranych meczach zgromadziła 10 punktów. Drugie jest Zagłębie (7 pkt), trzeci - Górnik (4 pkt), z którym Wisła rozegra mecz w środę. Tabelę Grupy A z jednym punkcie na koncie zamyka Odra Wodzisław.

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1:0 (1:0)

Bramka: Marek Zieńczuk (44)

Żółte kartki: Chiacu - Grzybowski, Miguel

Wisła: Dolha - Baszczyński, Głowacki, Kokoszka (78 Burns), Stolarczyk - Chiacu (64 Gołoś), Dudka, Sobolewski, Zieńczuk (90 Brożek Piotr) - Brożek Paweł (67 Małecki), Jean Paulista

Zagłębie: Liberda - Bartczak Grzegorz, Stasiak, Arboleda, Grzybowski (82 Żytko) - Łobodziński (65 Klofik), Pedro, Miguel (58 Mierzejewski), Szczypkowski - Piszczek (74 Bartczak Mateusz), Chałbiński.

Sędziował: Adam Kajzer (Rzeszów).
Widzów: 8.000.

Ostatnio zmieniony przez Kamil BOSS dnia Śro 22:14, 28 Lut 2007, w całości zmieniany 1 raz
piter_biezanow

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 319

Skąd: Kraków, Bieżanów Nowy

w porzadeczku, moze na wiosne bedzie lepiej Smile nie widzialem meczu wiem tylko ze podobno 2 bramki nie uznali Very Happy

Kamil BOSS

Posty: 475

tam nie było bramki, piłka po strzale Brożka odbiła się od poprzeczki i wyszła za linie