Forum Forum strony:wisla-multi.com Strona Główna

[14.08.2007] Wisła Kraków - Górnik Zabrze 2:0
Kamil BOSS

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 475

Wisła wygrywa z Górnikiem

Po bramkach Clebera i Pawła Brożka Wisła wygrywa z Górnikiem 2:0 i awansuje na fotel lidera Orange Ekstraklasy.

Na obiekcie przy Reymonta po raz drugi wiślaków dopinguje komplet 15 tys. widzów. Z Zabrza przyjechało około 600-700 osób.

W drużynie Wisły szansę występu od pierwszych minut mają Rafał Boguski i Tomas Jirsak. Zastępują oni kontuzjowanych Kamila Kosowskiego i Radosława Sobolewskiego. W Górniku zobaczymy od pierwszych minut weteranów - Tomasza Hajtę i Jerzego Brzęczka.

Jak padały bramki:

1:0, 4 min. - W polu karnym Górnika Jarczyk wybija piłkę spod nóg Cantoro, który pada... a sędzia dyktuje rzut karny dla "Białej Gwiazdy". Jego pewnym egzekutorem okazuje się Cleber, trafiając przy lewym słupku po ziemi.

2:0, 26 min. - Paweł Brożek otrzymuje dalekie podanie z rzutu wolnego od Marcina Baszczyńskiego i będąc bokiem do bramki decyduje się na zaskakujące uderzenie głową tuż przy słupku!!! Brawo za decyzję, brawo za skuteczność!

Wisła Kraków - Górnik Zabrze 2:0 (2:0)