Forum Forum strony:wisla-multi.com Strona Główna

[28.02.2007] Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:3 PE
Kamil BOSS

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 475

Górnik - Wisła 2:3

Wynik gorszy niż gra. Wisła pewnie wygrała w Zabrzu 3:2 w swym piątym meczu w Pucharze Ekstraklasy. Trzy gole dla Wisły zdobyli obcokrajowcy, warte podkreślenia są dwie asysty Konrada Gołosia.

Wisła prowadziła 3:0 po trafieniach Marka Penksy, Mauro Cantoro i Jacoba Burnsa. Mogło być wyżej, bo w 34 minucie Piotr Brożek nie wykorzystał rzutu karnego. Od 58 minuty Wisła grała w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Przemysława Rygielskiego. Obie bramki Wisła straciła w ostatnich pięciu minutach meczu, gdy skład obrony wyglądał następująco: Kubowicz, Rosłoń, Thwaite, Kałuda.

2:3 Dawid Sala (92 min.)

W 34. minucie Piotr Brożek (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (Laskowski obronił).

Żółte kartki: Rygielski, Rosłoń

Czerwona kartka: Rygielski (58 min.)

Górnik Zabrze: Tomasz Laskowski - Błażej Radler (82 Dawid Sala), Andrzej Bednarz, Krzysztof Bukalski, Sylwester Dębowski - Rafał Andraszak, Jarosław Białek (60 Dariusz Stachowiak), Tomasz Prasnal (74 Adam Danch), Łuczywek Tomasz, Piotr Madejski, Marcin Kuźba (46 Dawid Jarka)

Wisła Kraków: Mariusz Pawełek - Przemysław Rygielski, Michael Thwaite, Adam Kokoszka (61 Dawid Kubowicz), Mikołaj Kałuda - Konrad Gołoś (57 Hristu Chiacu), Mauro Cantoro, Jacob Burns, Piotr Brożek - Patryk Małecki (55 Tomasz Dawidowski), Marek Penksa (77 Bartosz Rosłoń).

Sędziował: Hubert Siejewicz (Białystok).
Widzów: 4000.