Forum Forum strony:wisla-multi.com Strona Główna

[04.10.2006] Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Kraków 1:5
Kamil BOSS

Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 475

Wisła - Świt 5:1 w Pucharze Polski

W rozegranym w środę meczu 1/16 finału Pucharu Polski, Wisła Kraków pokonała 5:1 w Nowym Dworze Mazowieckim tamtejszy Świt.

Podopieczni Dragomira Okuki już po pierwszej połowie prowadzili 4:0. Trzy bramki w pierwszej odsłonie meczu zdobył Branko Radovanović, a jedno trafienie dołożył Marek Penksa.

Po przerwie Wisła nadal miała przewagę i stwarzała kolejne sytuacje do zdobycia bramki. Piłka jednak tylko raz po strzale Pawła Kryszałowicza ugrzęzła w siatce Świtu. Tuż przed zakończeniem spotkania gospodarze po strzale Jarosława Łowickiego zdobyli kontaktowego gola.

W kolejnej rundzie Wisła zmierzy się z drugoligowym Ruchem Chorzów. Spotkanie rozegrane zostanie w Krakowie.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Kraków 1:5 (0:4)

Sędzował: Jarosław Żyro (Bydgoszcz)

Świt: Bieniek - Mikłowski, Bluszcz (56 Romański), Gumowski, Brzozowski, Stachowiak (73 Kotarski), Bajera (61 Kabala), Musuła, Reginis, Wrzesiński, Łowicki

Wisła: Dolha - Baszczyński, Dudka, Cleber (60 Chiacu), Mijailović - Penksa, Varga, Paulista, Zieńczuk (46 Piotr Brożek) - Radovanović (46 Kryszałowicz), Paweł Brożek

źródło: wislakrakow.com

piter_biezanow

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 319

Skąd: Kraków, Bieżanów Nowy

spoko ale moglibysmy wygrac ten mecz wyzej gdyby Brożek Pawel gral jak przystalo na klasowego napastnika...